Sağlık Bilimleri Fakültesi  Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1. Sınıf 

 2017-2018/BAHAR Yarıyılı Haftalık Ders Programı

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
 

08.00 – 08.50

 

 

 

09.00 – 09.50

 

10.00 – 10.50

BES 112

Temel Psikoloji

Yrd. Doç.Mesut Yalçıngüzel

Toplantı salonu

YDB 102

İngilizce I Dersi

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

  BES 102

Demografik Yapı ve Sağlık

Yrd.dç.Mehmet Gündüz

D-103

 

11.00 -11.50

BES 112

Temel Psikoloji

Yrd. Doç.Mesut Yalçıngüzel

Toplantı salonu

YDB 102

İngilizce I Dersi

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

BES 102

Demografik Yapı ve Sağlık

Yrd.dç.Mehmet Gündüz

D-103

12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI BES 108

Dünyada Su ve Besin Kaynakları

Prof.dr. Tülay Bakır

D-402

ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

BES 106

Organik Kimya

Öğr.gör. Seda Fandaklı

D-103

ENF 102

Temel Bilgi Teknolojileri

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi

BES 108

Dünyada Su ve Besin Kaynakları

Prof.dr. Tülay Bakır

D-402

BES 110

Sağlık Hizmetlerinde İletişim

Öğr.Gör.Kübra Yavuz

D-103

 

14.00 – 14.50

BES 106

Organik Kimya

Öğr.gör. Seda Fandaklı

D-103

ENF 102

Temel Bilgi Teknolojileri

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi

BES 110

Sağlık Hizmetlerinde İletişim

Öğr.Gör.Kübra Yavuz

D-103

 

15.00 – 15.50

BES 106

Organik Kimya

Öğr.gör. Seda Fandaklı

D-103

BES 104

Tıbbi Biyoloji Genetik

Öğr.gör.Fadime Kahyaoğlu

D-103

TDB 102

Türk Dili II Dersi

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 

16.00 – 16.50

  BES 104

Tıbbi Biyoloji Genetik

Öğr.gör.Fadime Kahyaoğlu

D-103

TDB 102

Türk Dili II Dersi

UZEM

(Uzaktan Eğitim Merkezi)

 

17.00 – 17.50

 

** UZEM  (Uzaktan Eğitim Merkezi) dersleri internet aracılığı ile  ‘’ http://ogretimsistemi.avrasya.edu.tr/ ‘’ işlenmekte olup; Avrasya Üniverstesi’nin internet sitesinde yayınlanacak olan derse kayıtlanma ve başlama –bitiş tarihleri dikkate alınmalıdır.

 

 

Sağlık Bilimleri Fakültesi  Beslenme ve Diyetetik Bölümü 2. Sınıf 

 2017-2018/bahar Yarıyılı Haftalık Ders Programı

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
 

08.00 – 08.50

            BES 202

Anatomi-II

Yrd.doç.Teoman İsmailoğlu

D-102

 

09.00 – 09.50

              BES 202

Anatomi-II

Yrd.doç.Teoman İsmailoğlu

D-102

 

10.00 – 10.50

BES 212

Besin Güvenliği

Uzm. Z.Şebnem Şahin

D-103

BES 206

Beslenme Biyokimyası-II

Prof.dr. Tülay BAKIR

D-402

BES 214

Yaşlılıkta Beslenme

Yrd. Doç.Nevra Koç

D-102

 

11.00 -11.50

BES 212

Besin Güvenliği

Uzm. Z.Şebnem Şahin

D-103

BES 206

Beslenme Biyokimyası-II

Prof.dr. Tülay BAKIR

D-402

BES 214

Yaşlılıkta Beslenme

Yrd. Doç.Nevra Koç

D-102

12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

ATA 202

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi

UZEM

BES 216

Besin toksikolojisi

Uzm. Cansu Ayazoğlu

D-103

BES 210

Besin Mikrobiyolojisi

Öğr.gör.Fadime Kahyaoğlu

D-103

BES 210

Beslenme İlkeleri II

Yrd. Doç.Nevra Koç

D-102

 

14.00 – 14.50

ATA 202

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi

UZEM

BES 216

Besin toksikolojisi

Uzm. Cansu Ayazoğlu

D-103

BES 210

Besin Mikrobiyolojisi

Öğr.gör.Fadime Kahyaoğlu

D-103

BES 210

Beslenme İlkeleri II

Yrd. Doç.Nevra Koç

D-102

 

15.00 – 15.50

BES 210

Beslenme İlkeleri II

Yrd. Doç.Nevra Koç

D-102

 

16.00 – 16.50

 

17.00 – 17.50